Kim jesteśmy?

EVENTCOM – Everest Entertainment Company jest realizacją marzeń i ambicji przyjaciół, których kilkunastoletnie doświadczenie w branży rozrywkowej stanowi siłę nie do pokonania. Jesteśmy zespołem młodych pasjonatów, całkowicie i beznadziejnie zakochanych w swojej pracy. Od dzieciństwa każdy z nas marzył o robieniu rzeczy wielkich i niepowtarzalnych. Najlepiej charakteryzuje nas stwierdzenie „nie ma rzeczy niemożliwych”. Żadne wyzwanie nie jestdla nas zbyt duże, skomplikowane czy szalone. Zanim narodził się „EVENTCOM”, zdobywaliśmy szlify pracując przy wydarzeniach artystycznych najwyższej rangi – zarówno w kraju jak i za granicą.

Nasze wspólne doświadczenie to ponad 800 imprez – od wielkich koncertów światowych gwiazd, poprzez skomplikowane produkcje telewizyjne, rekonstrukcje turniejów rycerskich po pokazy mody i bankiety. Będą Państwo zaskoczeni naszą wszechstronnością i profesjonalizmem. Jesteśmy przekonani, że nasza praca i nasze pomysły wprowadzają nową jakość we wszystkie dziedziny, którymi się zajmujemy. Kreatywność i profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta w połączeniu z wizjonerstwem tworzą niepowtarzalną jakość. Łączymy ją ze wspaniałą atmosferą pracy sprawiając, że każde ze zrealizowanych przez nas przedsięwzięć staje się niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi talentami, doświadczeniem i możliwościami.

Co robimy?

Globalizacja, którą niesie ze sobą XXI wiek stawia duże wymagania. Wszystko dzieje się „tu i teraz” a granice, odległości i różnice kulturowe właściwie się zacierają. Wynalazki, takie jak Internet i telefonia komórkowa zdominowały nasze życie a jeszcze dwadzieścia lat były one jedynie tematem literatury SF. Bez względu na to czy nam się to podoba czy nie, czy akceptujemy otaczający nas świat i zmiany, które się w nim dynamicznie dokonują, cywilizacja pędzi do przodu a ci, którzy się temu nie podporządkują zostają z tyłu. Ewolucja zmieniła się w rewolucje a ta jak wiadomo jest bezlitosna. Manifest Awangardy Krakowskiej, który kiedyś szokował „Miasto, masa, maszyna” dziś wydaje się przestarzały i banalny. Co chwilę pojawiają się nowe prądy, idee i gwiazdy. Niektóre z nich nie zdążą nawet rozbłysnąć a już się spalają. Firma Eventcom powstała po to by ułatwić poruszanie się w tym trudnym, odhumanizowanym świecie. Jej działania łączą ogień z wodą, sacrum z profanum, stare z nowym. Pomaga młodości zrozumieć starość a starości zaakceptować młodość.

Firma Eventcom zajmuje się wszystkim co związane jest z produkcją kultury i rozrywki. Począwszy od małych form teatralnych przeznaczonych dla wymagającego widza do olbrzymich imprez masowych gromadzących po kilkaset tysięcy osób. Spośród dziesiątek innych firm działających w showbiznesie wyróżnia nas cel naszego działania. Chcemy by każde nasze działanie było sukcesem zarówno artystycznym jak i komercyjnym. Uważamy, że sztukę robi się dla ludzi i to właśnie nasi odbiorcy decydują o sukcesie. Pokazują to poprzez swoją obecność, kupno biletów, pozytywne opinie. ventcom zajmuje się produkcją dużych projektów kulturalnych, które są jednocześnie wydarzeniami socjologicznymi. Eventcom nie boi się łączyć komercji, masowości ze sztuką. Realizuje to czego inni nie chcą, nie mogą bądź nie umieją zrobić. Nie boi się wyzwań.

8

lat na rynku

300

Zadowolonych klientów

1000

Zrealizowanych projektów